بخش اخبار

اخبار علم و فنّاوری

حوزه پژوهش های نوین

    

۱ - ۴ از ۲۰

   
5

اخبار عتف

وزیر علوم در مراسم تودیع و معارفه دبیرکل شورای عالی عتف تاکید کرد؛ امور اولویت‌دار تحقیقاتی در شورای "عتف" پیگیری شود
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با برشمردن اولویت‌های تحقیقاتی کشور در حوزه‌های مختلف، گفت: اکنون موضوعات تحقیقاتی مانند محیط زیست، مدیریت آب، انرژی‌های نو، تغییر اقلیم و مواردی از این قبیل باید به طور جدی و همه‌جانبه در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) پیگیری شوند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
با حضور وزیر علوم؛ مراسم تودیع و معارفه دبیر شورای عتف برگزار شد
با حضور وزیر علوم مراسم تودیع و معارفه دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
آیین‌نامه رسیدگی به شرکتهای دانش‌بنیان تصویب شد
دبیر شورای عالی عتف با بیان اینکه در جلسه این شورا نتایج فرایند ارزیابی شکایات شرکت‌های دانش‌بنیان مورد بررسی قرار گرفت، گفت: آیین‌نامه رسیدگی به شکایات شرکتهای دانش‌بنیان به تصویب رسید.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
نخستین جلسه رسیدگی به شکایات موسسات دانش بنیان برگزارشد
نخستین جلسه رسیدگی به شکایات موسسات دانش بنیان در راستای ماده 30 آیین نامه اجرایی قانون حمایت شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات، شرکتها و موسسات دانش بنیان در دبیرخانه شورای عالی عتف برگزارشد.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
دبیر کل شورای عالی عتف تبیین کرد؛ "توسعه علم و فناوری" و "حل چالش های پیچیده کشور"، دو ماموریت اساسی نظام پژوهش، فناوری و نوآوری
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با اشاره به ماموریت های حوزه پژوهش ،فناوری و نوآوری در کشور گفت:توسعه علم و فناوری به منظور پشتیبانی از راهبردهای توسعه پایدار کشورو حل چالش ها و مشکلات پیچیده فراروی کشور دو ماموریت اساسی برای نظام پژوهش ، فناوری و نوآوری به شمار می رود .
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »

علم و فنّاوری در دیگر رسانه ها

علم وفنّاوری ایرنا
برگزاری همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» دربرج میلاد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از برپایی نخستین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» دراسفندماه خبر داد.۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۰:۰۲