اخبار

ساختمان جدید دبیرخانه شورای عالی عتف با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح گردید.

ساختمان جدید دبیرخانه شورای عالی عتف با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح گردید.
ساختمان جدید دبیرخانه شورای عالی عتف با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دبیرکل شورا، معاون اجرایی دبیرخانه و سایر میهمانان در تاریخ 16 مرداد ماه 1396 در محل جدید خود به آدرس میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان جوین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی عتف، در راستای ساماندهی فعالیتهای دبیرخانه شورای عالی عتف و با هماهنگی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ساختمان اداری جدیدی به دبیرخانه شورا اختصاص یافت.

ساختمان یاد شده با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 16 مرداد 1396  افتتاح گردید.

دکتر فرهادی ضمن بازدید از ساختمان جدید دبیرخانه به مسئولیت و وظایف شورای عالی عتف در سطح ملی اشاره کرد و افزود مجموعه حاضر مجموعه ­ایی فراسازمانی است و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یکی از اعضای آن می­باشد.

وزیر علوم بیان کرد تلاش و عزمی جدی برای رسیدن به جایگاه اصلی شورای عالی عتف لازم است.

دبیرکل شورا ضمن ابراز خرسندی از افتتاح ساختمان جدید در گزارشی از اقدامات شورا به تصویب اساسنامه شورا، اخذ ردیف بودجه مجزا برای شورا  و در نهایت اختصاص ساختمان مستقل اشاره فرمود.

معاون اجرایی دبیرخانه شورای عالی عتف ضمن خوشامدگویی به میهمانان، گزارشی از اقدامات و فعالیتهای دبیرخانه ارائه داد، کاظمی افزود امروز با افتتاح ساختمان جدید دبیرخانه میتوان گفت دبیرخانه شورا هویتی مستقل یافته است.

در پایان از تعدادی از مدیران و دبیران کمیسیونهای تخصصی شورا با حضور وزیر علوم، تحقیقات وفناوری تقدیر و تشکر صورت گرفت.

۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۲,۹۲۰