بخش اخبار

اخبار علم و فنّاوری

حوزه پژوهش های نوین

    

۱ - ۴ از ۲۰

   
5

اخبار - آخرین اخبار | شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری

لزوم ورود جدی اعضای هیئت علمی همه گروه‌های آموزشی در مباحث مربوط به گیاهان دارویی
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در جمع اعضای هیئت رئیسه دانشگاه نهاوند که برخی از اعضای هیئت علمی و مسئولان محلی این شهرستان نیز حضور داشتند، بر لزوم ورود جدی اعضای هیئت علمی همه گروه‌های آموزشی در مباحث مربوط به گیاهان دارویی تاکید کرد.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
افزایش ۵۰درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه‌ها،‌ مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وابسته به وزارت علوم
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و نایب رییس شورای عالی عتف در ادامه پیگیری‌ها و مکاتبات خود از سازمان برنامه و بودجه درخصوص افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری تا ۵۰% برای کارکنان غیرهیئت علمی دانشگاه‌ها،‌ مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وابسته به وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری بار دیگر به دکتر نوبخت نامه نوشت.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
قرار گرفتن ۳۱ مؤسسۀ ایرانی در میان مؤسسه‌های برتر جهان
سی و یک مؤسسۀ ایرانی بر پایۀ ویرایش ۲۰۲۱ رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های جهان «یو. اس. نیوز»، در میان مؤسسه‌های برتر جهان جای گرفته‌اند.
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
گسترش کمی آموزش عالی در هیچ استانی مدنظر نیست
دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: گسترش کمی آموزش عالی در هیچ استانی مدنظر قرار ندارد، اما برای بخشی از استان سیستان و بلوچستان برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »

علم و فنّاوری در دیگر رسانه ها

علم وفنّاوری ایرنا
ترامپ طرح کشاندن نتایج انتخابات به دیوان عالی را افشا کرد
نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در پنسیلوانیا احتمال داد با رای دیوان عالی در این انتخابات پیروز شود و پیشاپیش بابت آن تشکر کرد.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۰
جهان > دفتر نیویورک
سرکوب شدید معترضان به نژادپرستی در فیلادلفیا
تهران- ایرنا- سرکوب شدید معترضان به نژادپرستی در حالی توسط نیروهای فدرال ترامپ در شهر فیلادلفیا همچنان ادامه دارد که ساعاتی گذشته رییس جمهوری آمریکا سخنرانی انتخاباتی خود در پنسیلوانیا را آغاز کرد.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۱۳
جهان > آمریکا
رئیس پدافندغیرعامل: پدافند غیرعامل در ۸ حوزه سازماندهی شده است
تهران - ایرنا - رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: در ۸ حوزه سایبری، زیستی، شیمیایی، هسته ای، فنی و مهندسی، اقتصادی، مردم محور و نظامی سازماندهی ها در بخش پدافند غیر عامل انجام شده است.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۴۸
جامعه > مدیریت بحران
القای ترس و تهدید رای دهندگان، شیوه ترامپ برای کسب پیروزی در انتخابات
تهران- ایرنا- تنها سه روز تا برگزاری انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا مانده و دونالد ترامپ که خود نیز به احتمال باختن در این دور از انتخابات پی برده است به امید پیروزی به القای ترس و تهدید رای دهندگان متکی شده است.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۳۴
جهان > آمریکا
بارسلونا در بُن‌بست
تهران- ایرنا- تیم فوتبال بارسلونا در ادامه ناکامی‌های خود در لالیگا، مقابل آلاوس به تساوی یک بر یک رضایت داد.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۳۲
ورزش > فوتبال
۱ ۲ ۳ ۴
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۴