بخش اخبار

اخبار علم و فنّاوری

حوزه پژوهش های نوین

۱ - ۴ از ۲۰

   
5

اخبار - در آئینه رسانه‌ها | شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری

نقش علوم نوین در افزایش بهره‌وری منابع انسانی
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مصادف با روز منابع انسانی، در یادداشتی در صفحه اول روزنامه ایران با عنوان « نقش علوم نوین در افزایش بهره‌وری منابع انسانی»، ضمن تبریک این روز به همه تلاشگران این عرصه، اظهار امیدواری کرد با تدبیر و تلاش، افق‌های روشن‌تری را در این حوزه به نظاره بنشینیم.
۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴
دوازده پژوهشگر ایرانی در بین پراستنادترین پژوهشگران دنیا
دوازده پژوهشگر ایرانی در لیست نهایی پژوهشگران پراستناد دنیا که توسط موسسه کلاریویت آنالتیکس(WoS) در سال ۲۰۲۰ منتشر شد، در بین پراستنادترین پژوهشگران دنیا قرار گرفتند.
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
پژوهشگاه‌ها در دوران کرونا فعال‌تر عمل کنند
دبیرکل شورای عالی عتف و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دوره کرونا، فعالیت‌های پژوهشی باید با قوت بیشتر از قبل ادامه داشته باشد.
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
دانشگاه با توجه به قابلیت‌های علمی خود باید نیازهای صنعت و جامعه را شناسایی و در جهت پاسخ‌گویی به آنها برآید
دکتر غلامحسین رحیمی، دبیرکل شورای عالی عتف و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ارتباط با جامعه و صنعت باید دوسویه باشد و تعامل صورت گیرد، طوری که اگر صنعت با قابلیت‌های خود خدمتی را به دانشگاه ارائه می‌کند، دانشگاه نیز با توجه به قابلیت‌های علمی و تخصصی خود باید نیازهای صنعت و جامعه را به طور صحیح شناسایی کرده و در جهت پاسخ‌گویی به این نیازها برآید.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
آموزش الکترونیکی در عصر کرونا و پساکرونا
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و نایب رییس شورای عالی عتف در پیامی به کنفرانس ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران که در قالب یادداشت صفحه اول روزنامه ایران منتشر شد، فرصت ها و چالش های آموزش های الکترونیک در دوران کرونا و پساکرونا را تبیین کرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۹
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »

علم و فنّاوری در دیگر رسانه ها

علم وفنّاوری ایرنا