فرم دریافت اعتراض شرکت‌ ها و مؤسسات متقاضی استفاده از مزایای قانون دانش‌ بنیان

با سلام؛

بر اساس ماده 7 قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات، دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مسئول رسیدگی به شکایات شرکت‌ها و مؤسسات متقاضی استفاده از حمایت‌های این قانون است. دبیرخانه شورا در راستای عمل به این وظیفه قانونی خود، در حال دریافت شکایات شرکت‌ها و مؤسسات متقاضی استفاده از مزایای قانون دانش‌بنیان می‌باشد. شرکت‌ها و موسسات می‌توانند اعتراض خود را نسبت به فرآیند یا نتیجه ارزیابی و تایید صلاحیت، چگونگی دریافت حمایت‌ها و تسهیلات یا سایر موانع و مشکلات مرتبط با صیانت از شرکت‌های دانش‌بنیان، در این سامانه ثبت نمایند.

اطلاع‌رسانی پیرامون نحوه رسیدگی به شکایات و نتایج آن‌ها در مراحل مختلف انجام خواهد شد. همچنین شرکت‌ها و موسسات می‌توانند در صورت تمایل از طریق تماس با شمارههای 88675650 الی 4 با آقای بنابی ( داخلی 140 ) و همچنین دفتر دبیرخانه شورای عالی عتف مستقر در صندوق نوآوری و شکوفایی با شماره تماس 86088215 آقای بنابی و یا رایانامه daneshbonyan@atf.gov.ir نسبت به پیگیری وضعیت شکایت خود اقدام نمایند. در صورت وجود ابهام در مورد مندرجات این فرم و نحوه تکمیل آن نیز می‌توانید با شماره‌های فوق تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که پیگیری هر چه بهتر شکایات مطرح‌شده، مستلزم ارائه اطلاعات صحیح و دقیق از سوی شرکت‌ها و مؤسسات متقاضی استفاده از مزایای قانون دانش‌بنیان خواهد بود.


توجه

 شرکت باید با ورود به سامانه  http://reg.daneshbonyan.ir از منوی ثبت اطلاعات، قسمت آرشیو درخواستهای ارسالی، وضعیت شرکت ( نتیجه ارزیابی شرکت ) را مشاهده نماید.

فرم اعتراض مرتبط با قانون

مشخصات شرکت/ مؤسسه
*
*
*
*
*
*
* اطلاع‌رسانی وضعیت و نتایج شکایات از طریق این آدرس ایمیل انجام خواهد شد. لطفا ایمیل (Inbox و Spam) را تا حصول نتیجه نهایی اعتراض ثبت شده، بصورت مستمر بازدید فرمایید.
*


مشخصات زمینه فعالیت شرکت/ مؤسسه
*
شرح اعتراض


* در صورت انتخاب گزینه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کاربرگ زیر را بصورت مجزا برای هر یک از محصولاتی که نسبت به نتیجه ارزیابی آن اعتراض دارید، تکمیل فرمایید. (دریافت کاربرگ)
* در صورت انتخاب گزینه صندوق نوآوری و شکوفایی، کاربرگ زیر را تکمیل فرمایید. (دریافت کاربرگ)
*
*
مشخصات نماینده شرکت/مؤسسه
* نماینده شرکت، یکی از مدیران ارشد یا فردی مورد تأیید مدیران شرکت است که اطلاعات کافی از فعالیت‌های دانش‌بنیان شرکت و اقدامات انجام‌شده به منظور استفاده از مزایای قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را در اختیار دارد. نماینده شرکت، رابط شرکت با دبیرخانه شورا است و کلیه هماهنگی‌های بعدی با این شخص انجام خواهد شد.
*
*
*
*
*


* = ضروری