فرم دریافت اعتراض شرکت‌ ها و مؤسسات متقاضی استفاده از مزایای قانون دانش‌ بنیان

با سلام؛

بر اساس ماده 7 قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات، دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مسئول رسیدگی به شکایات شرکت‌ها و مؤسسات متقاضی استفاده از حمایت‌های این قانون است. دبیرخانه شورا در راستای عمل به این وظیفه قانونی خود، در حال دریافت شکایات شرکت‌ها و مؤسسات متقاضی استفاده از مزایای قانون دانش‌بنیان می‌باشد. شرکت‌ها و موسسات می‌توانند اعتراض خود را نسبت به فرآیند یا نتیجه ارزیابی و تایید صلاحیت، چگونگی دریافت حمایت‌ها و تسهیلات یا سایر موانع و مشکلات مرتبط با صیانت از شرکت‌های دانش‌بنیان، در این سامانه ثبت نمایند.

اطلاع‌رسانی پیرامون نحوه رسیدگی به شکایات و نتایج آن‌ها در مراحل مختلف انجام خواهد شد. همچنین شرکت‌ها و موسسات می‌توانند در صورت تمایل از طریق تماس با شمارههای 88675650 الی 4 با آقای بنابی ( داخلی 140 ) و همچنین دفتر دبیرخانه شورای عالی عتف مستقر در صندوق نوآوری و شکوفایی با شماره تماس 86088215 آقای بنابی و یا رایانامه daneshbonyan@atf.gov.ir نسبت به پیگیری وضعیت شکایت خود اقدام نمایند. در صورت وجود ابهام در مورد مندرجات این فرم و نحوه تکمیل آن نیز می‌توانید با شماره‌های فوق تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که پیگیری هر چه بهتر شکایات مطرح‌شده، مستلزم ارائه اطلاعات صحیح و دقیق از سوی شرکت‌ها و مؤسسات متقاضی استفاده از مزایای قانون دانش‌بنیان خواهد بود.


توجه

 شرکت باید با ورود به سامانه  http://reg.daneshbonyan.ir از منوی ثبت اطلاعات، قسمت آرشیو درخواستهای ارسالی، وضعیت شرکت ( نتیجه ارزیابی شرکت ) را مشاهده نماید.

فرم منتشر نشده است.