بخش اخبار

اخبار علم و فنّاوری

حوزه پژوهش های نوین

۱ - ۴ از ۲۰

   
5

اخبار - در آئینه رسانه‌ها | شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری

دوازده پژوهشگر ایرانی در بین پراستنادترین پژوهشگران دنیا
دوازده پژوهشگر ایرانی در لیست نهایی پژوهشگران پراستناد دنیا که توسط موسسه کلاریویت آنالتیکس(WoS) در سال ۲۰۲۰ منتشر شد، در بین پراستنادترین پژوهشگران دنیا قرار گرفتند.
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
پژوهشگاه‌ها در دوران کرونا فعال‌تر عمل کنند
دبیرکل شورای عالی عتف و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دوره کرونا، فعالیت‌های پژوهشی باید با قوت بیشتر از قبل ادامه داشته باشد.
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
دانشگاه با توجه به قابلیت‌های علمی خود باید نیازهای صنعت و جامعه را شناسایی و در جهت پاسخ‌گویی به آنها برآید
دکتر غلامحسین رحیمی، دبیرکل شورای عالی عتف و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ارتباط با جامعه و صنعت باید دوسویه باشد و تعامل صورت گیرد، طوری که اگر صنعت با قابلیت‌های خود خدمتی را به دانشگاه ارائه می‌کند، دانشگاه نیز با توجه به قابلیت‌های علمی و تخصصی خود باید نیازهای صنعت و جامعه را به طور صحیح شناسایی کرده و در جهت پاسخ‌گویی به این نیازها برآید.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
آموزش الکترونیکی در عصر کرونا و پساکرونا
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و نایب رییس شورای عالی عتف در پیامی به کنفرانس ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران که در قالب یادداشت صفحه اول روزنامه ایران منتشر شد، فرصت ها و چالش های آموزش های الکترونیک در دوران کرونا و پساکرونا را تبیین کرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۹
دولت 30 میلیون یورو به تجهیز دانشگاه های کشور اختصاص داد/ پژوهشگران پسادکترا در دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور جذب می شوند
دبیرکل شورای عالی عتف و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: سال گذشته 40 میلیون یورو صرف تجهیز دانشگاه‌های کشور شد و امسال هم 30 میلیون یورو برای این منظور اختصاص داده شده است.
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »

علم و فنّاوری در دیگر رسانه ها

علم وفنّاوری ایرنا
دستگیری سرکرده واحد بمبگذاری داعش در غرب بغداد
بغداد – ایرنا- دستگاه اطلاعات ملی عراق امروز از دستگیری یک سرکرده ارشد واحد بمبگذاری گروه تروریستی داعش در غرب بغداد خبر داد.
۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۱۹
دفتر بغداد
علما اجازه ندادند معارف اهل ‌بیت(ع) تنها در سینه‌ها بماند
قم ـ ایرنا ـ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با بیان اینکه علما در قرون گذشته اجازه ندادند که معارف اهل ‌بیت(ع) تنها در سینه‌ها بماند، گفت: خواست خداوند متعال بود که علما در این مسیر گام بردارند.
۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۱۹
قم
۶۰ هزار خانوار استان مرکزی در طرح شهید سلیمانی حمایت شدند
اراک - ایرنا - مدیرگروه شبکه ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۶۰ هزار خانوار این استان امسال در اجرای طرح شهید سلیمانی مورد حمایت قرار گرفتند.
۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۱۹
مرکزی
هدیه ۲ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به مددکاران کهریزک
تهران- ایرنا- مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک درباره کمک ۱۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به این خیریه از ابتدای شیوع کرونا تا امروز، گفت: همزمان با روز مددکار این بنیاد ۲ میلیارد تومان به مددکاران آسایشگاه اهدا کرد.
۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۱۸
راه و مسکن
کاش مجلس به جای اتلاف وقت، قانون جامع انتخابات را بررسی می‌کرد
تهران- ایرنا- نماینده مردم دماوند در مجلس دهم درباره ایرادهای شورای نگهبان به طرح انتخاباتی مجلس، گفت: کاش به جای این همه وقت تلف کردن، به سمت قانون جامع انتخابات که دولت بیش از ۲ سال و نیم روی آن کار کرد می‌رفتید.
۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۱۴
سیاست > مجلس
۱ ۲ ۳ ۴
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۴