بخش اخبار

اخبار علم و فنّاوری

حوزه پژوهش های نوین

    

۱ - ۴ از ۲۰

   
5

اخبار - عمومی | شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری

فعالیتهای پژوهشی جهت ثبت معاملات در سامانه ستاد، معاف شد
با بررسی کارشناسی صورت گرفته، طبق اعلام معاونت حقوقی ریاست جمهوری، مصوبه مورخ 96/12/16 هیات وزیران در مورد لزوم ثبت معاملات در سامانه ستاد، شامل فعالیتهای پژوهشی نمی شود و این فعالیتها به حکم قانون از برگزاری مناقصه و به تبع، حکم ماده 50 احکام دایمی برنامه های توسعه کشور مستثنی هستند.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
میزان قرارداد دانشگاه‌ها با صنعت در سال ۹۷ به هزار و ۷۷۳ میلیارد تومان رسید
دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست خبری برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری گفت: رقم قرارداد دانشگاه‌ها با صنعت در سال ۱۳۹۷ دو برابر شد و به هزار و ۷۷۳ میلیارد تومان رسید.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
تسهیلات صدور محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان را فراهم می‌کنیم
دکتر منصور غلامی، نایب رییس شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بهترین حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت از تولید آنها در بازار است و ورود کالاهای مشابه را اگر کمبود هم داشته باشیم باید متوقف یا محدود کنیم تا شرکت‌ها بتوانند سر پا بایستند و محصولات را به بازار ارائه کنند، البته باید تسهیلاتی برای صادرات محصولات آنها پیش‌بینی کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
تحقق جوان‌گرایی در انتصابات مدیران پارک‌های علم و فناوری کشور/ متوسط سن مدیران۱۶.۵ سال جوان‌تر شده است
دکتر مهدی کشمیری، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تحقق جوان‌گرایی در انتصابات مدیران پارک‌های علم و فناوری کشور خبر داد و گفت: در سال گذشته توانستیم مدیران پارک‌های علم و فناوری را یک نسل جوان‌تر کنیم.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
بیست‌ و یکمین جشنواره جوان خوارزمی ۲۴ آذرماه برگزار می‌شود
دبیر جشنواره جوان خوارزمی از برگزاری بیست‌ویکمین دوره این جشنواره در روز یکشنبه ۲۴ آذرماه خبر داد و گفت: جشنواره جوان خوارزمی طرح محور است و تنها به بررسی طرح‌هایی می‌پردازد که اجرا شده باشند و نتایج ارزنده آن‌ها کاملا مشخص و شفاف باشد.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »

علم و فنّاوری در دیگر رسانه ها

علم وفنّاوری ایرنا
۲ هزار نفر کار برگزاری انتخابات در پلدختر را بر عهده دارند
خرم آباد - ایرنا- فرماندار پلدختر گفت: بیش از ۲ هزار نفرعوامل اجرایی ، نظارتی ، بازرسی و انتظامی کار برگزاری انتخابات مجلس یازدهم را در این شهرستان بر عهده دارند.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۶
استان‌ها > لرستان
بازدید معاون استاندار مازندران از روند اجرایی طرح توسعه فرودگاه رامسر
نوشهر - ایرنا - معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری مازندران به همراه برخی مدیران کل استان پس از جلسه رفع موانع پروازی باند فرودگاه رامسر، از روند اجرایی طرح های توسعه این فرودگاه بازدید کردند.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۴
استان‌ها > مازندران
مازندران معین بازسازی مناطق زلزله‌زده مسجدسلیمان‌شد
اهواز - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ مازندران گفت: بنیاد مسکن استان‌ مازندران از سوی بنیاد مسکن‌ انقلاب اسلامی کشور، به عنوان معین بازسازی مناطق‌ زلزله‌زده‌ شهرستان مسجدسلیمان تعیین‌ شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۴
استان‌ها > خوزستان
وزیر کشور در شب اجرای طرح مدیریت سوخت از محل کار با استانداران در تماس بود
خرم آباد- ایرنا - استاندار لرستان گفت: وزیر کشور در شب اجرای طرح مدیریت سوخت از طریق ویدیو کنفرانس تا دقایق اغازین شروع طرح با بنده و سایر استانداران در تماس بود و ضمن شنیدن گزارش استانداران به صورت مستقیم موضوع را مدیریت می‌کرد.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۳
استان‌ها > لرستان
فرماندار سلسله: حمایت از تولید ملی وظیفه همگانی است
خرم آباد- ایرنا- فرماندار سلسله گفت:در توزیع کیک های آلوده به قرص قطعا دست هایی برای تخریب تولید داخلی پنهان است که در این میان حمایت از تولید ملی وظیفه همگانی است.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۲
استان‌ها > لرستان
۱ ۲ ۳ ۴
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۴