بخش اخبار

اخبار علم و فنّاوری

حوزه پژوهش های نوین

    

۱ - ۴ از ۲۰

   
5

اخبار - ویژه کرونا | شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری

لزوم تقویت استفاده از فناوری های جدید و گسترش زیر‌ساخت‌های آموزش‌های الکترونیکی در آموزش عالی/ ضرورت نگاه نقادانه و آسیب‌شناسی ارائه آموزش‌های مجازی
دکتر منصور غلامی، نایب رییس شورای عالی عتف و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در کنفرانس ملی آسیب‌شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران اعلام کرد: از این پس تقویت و تعمیق استفاده از توانمندی‌ها و فناوری های جدید و گسترش زیرساخت‌های مورد نیاز آموزش‌های الکترونیکی باید در آموزش عالی کشور مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
آموزش الکترونیکی در عصر کرونا و پساکرونا
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و نایب رییس شورای عالی عتف در پیامی به کنفرانس ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران که در قالب یادداشت صفحه اول روزنامه ایران منتشر شد، فرصت ها و چالش های آموزش های الکترونیک در دوران کرونا و پساکرونا را تبیین کرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۹
اولین کنفرانس ملی آسیب‌شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران آغاز به کار کرد
اولین کنفرانس ملی آسیب‌شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران به صورت مجازی و با محوریت «تجربیات و چالش‌های استقرار یادگیری الکترونیکی»، با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت آغاز به کار کرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۶
قدردانی وزیر علوم از نقش دانشگاهیان در مقابله با بیماری کرونا
دکتر منصور غلامی، نایب رییس شورای عالی عتف و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور تأکید کرد: دستاورد دانشگاهیان در مقابله با همه‌گیری بیماری کرونا در کنار اهتمام به حفظ چرخۀ حیات و فعالیت دانشگاهی، مصداق مبارزه در دو جبهه بود که به لطف الهی و با معاضدت و همت بلند جامعۀ دانشگاهی موجب فخر و مباهات نظام آموزش عالی کشور شده است.
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
لزوم توجه به ورزش دانشجویی در دوران کرونایی/ورزش همگانی و مسابقات بین‌المللی یونیورسیاد از مهم‌ترین بخش‌های ورزش دانشجویی
دکتر منصور غلامی، نایب رییس شورای عالی عتف و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی تاکید کرد: کسی که امروز به عنوان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی انتخاب می‌شود، یکی از ماموریت‌های اصلی‌اش، باید برنامه‌ریزی مطلوب و بهینه برای ورزش دانشجویی بویژه در دوران کرونایی باشد.
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »

علم و فنّاوری در دیگر رسانه ها

علم وفنّاوری ایرنا
ترامپ طرح کشاندن نتایج انتخابات به دیوان عالی را افشا کرد
نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در پنسیلوانیا احتمال داد با رای دیوان عالی در این انتخابات پیروز شود و پیشاپیش بابت آن تشکر کرد.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۰
جهان > دفتر نیویورک
سرکوب شدید معترضان به نژادپرستی در فیلادلفیا
تهران- ایرنا- سرکوب شدید معترضان به نژادپرستی در حالی توسط نیروهای فدرال ترامپ در شهر فیلادلفیا همچنان ادامه دارد که ساعاتی گذشته رییس جمهوری آمریکا سخنرانی انتخاباتی خود در پنسیلوانیا را آغاز کرد.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۱۳
جهان > آمریکا
رئیس پدافندغیرعامل: پدافند غیرعامل در ۸ حوزه سازماندهی شده است
تهران - ایرنا - رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: در ۸ حوزه سایبری، زیستی، شیمیایی، هسته ای، فنی و مهندسی، اقتصادی، مردم محور و نظامی سازماندهی ها در بخش پدافند غیر عامل انجام شده است.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۴۸
جامعه > مدیریت بحران
القای ترس و تهدید رای دهندگان، شیوه ترامپ برای کسب پیروزی در انتخابات
تهران- ایرنا- تنها سه روز تا برگزاری انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا مانده و دونالد ترامپ که خود نیز به احتمال باختن در این دور از انتخابات پی برده است به امید پیروزی به القای ترس و تهدید رای دهندگان متکی شده است.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۳۴
جهان > آمریکا
بارسلونا در بُن‌بست
تهران- ایرنا- تیم فوتبال بارسلونا در ادامه ناکامی‌های خود در لالیگا، مقابل آلاوس به تساوی یک بر یک رضایت داد.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۳۲
ورزش > فوتبال
۱ ۲ ۳ ۴
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۴