بخش اخبار

اخبار علم و فنّاوری

حوزه پژوهش های نوین

    

۱ - ۴ از ۲۰

   
5

اخبار - خبر چرخشی | شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری

سامانه سمات
سامانه سمات به عنوان ابزار، چارچوب و رابطی برای دسترسی برخط به منابع درون سازمانی است. در حقیقت پرتال متشکل از گروهی برنامه ها و دیگر محتویات است که انواع مختلف داده ها را از منابع مختلف جمع آوری کرده و در یک مکان خاص به نام پرتال ارائه می‌دهد
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
رسیدگی به شکایات شرکت های دانش بنیان
بر اساس ماده 7 قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات، دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مسئول رسیدگی به شکایات شرکت‌ها و مؤسسات متقاضی استفاده از حمایت‌های این قانون است.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
نمایندگان انجمن ها برای عضویت در شورای عالی عتف انتخاب شدند
انتخابات نمایندگان انجمن های علمی در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) روز چهارشنبه 5 اردیبهشت برگزار و ترکیب اعضای جدید مشخص شد.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۳۰
دبیر کل شورای عالی عتف؛ طرح های کلان ملی بر اساس چالش های کشور تعریف می شوند
دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) با اشاره به بازنگری در روند فعالیت این شورا و کمیسیون های زیرمجموعه آن گفت: طرح های کلان ملی بر اساس حل چالش های کشور تعریف می شوند.
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۵۸
انتخابات  نمایندگان تشکل‌ها و انجمن‌های علمی جهت عضویت در شورای عالی عتف پنجم اردیبهشت 97 برگزار می شود.
به منظور انتخاب سه نفر از دانشمندان و صاحب‌نظران دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی جهت عضویت در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، موضوع ماده 3 قانون اهداف، وظایف و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مصوب 1383/05/18 انتخابات نمایندگان تشکل‌ها و انجمن‌های علمی جهت عضویت در شورای عالی عتف پنجم اردیبهشت 97 در وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۲

علم و فنّاوری در دیگر رسانه ها

علم وفنّاوری ایرنا
سرقت پایه و تجهیزات برق موجب قطع برق یک روستای اهواز شد
اهواز - ایرنا - مدیر امور برق منطقه چهار شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: سرقت پایه و تجهیزات ۲ پایه برق فشار متوسط، توسط افراد سودجو و مخرب اموال عمومی در مسیر جاده شهید بقایی، موجب قطع چند ساعته برق روستای مکطوع شهرستان اهواز شد.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۲
استان‌ها > خوزستان
روز قدس فرصت تقویت فرهنگ مبارزه با صهیونیسم است
بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی بروجرد گفت: روز قدس فرصت مناسبی برای تقویت مبارزه با صهیونیسم است که هیچگاه نباید فراموش نشود.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۱
استان‌ها > لرستان
آمریکا پرتابگر فضایی در حال سقوط چین را هدف قرار نمی دهد
تهران- ایرنا- لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد: کشورش قصد ندارد تا قسمت هایی از موشک چینی را که بزودی به زمین سقوط می کند در آسمان بزند.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۱
جهان > آسیای شرقی
۳۹۵ طرح گازرسانی در کردستان اجرا می‌شود
سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، امسال ۳۹۵ طرح گازرسانی در بخش‌های روستایی و صنعتی استان اجرا می‌شود.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۱۹
استان‌ها > کردستان
مدیر اندیشکده پاکستانی: میانجی گری آمریکا درباره فلسطین بی‌اعتبار است
اسلام‌آباد - ایرنا - مدیر اندیشکده پاکستانی مطالعات سیاسی اسلام‌آباد گفت: با توجه به کاهش سلطه ایالات متحده آمریکا در سیاست جهانی، ادعای این کشور برای میانجی گری در بحث فلسطین بی‌اعتبار است و فلسطینیان گزینه همفکری با دیگر کشورهای بانفوذ را در دستور کار قرار دهند.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸
دفتر اسلام‌آباد
۱ ۲ ۳ ۴
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۴